101 – English Pleasure Walk Trot – 7 entries
1 146 Timberlake Isabelle Mandeville Isabelle Mandeville
2 134 Upbeat Tempo Danica Reslock Danica Reslock
3 199 Hunting You Rebecca Rosell Katelin Jordan
4 175 Arkenstone Keira Nygaard Keira Nygaard
5 170 Guggenheim Mina Sharpe Olivia Coleman
102 – TIP English Pleasure Walk Trot – 5 entries
1 175 Arkenstone Keira Nygaard Keira Nygaard
2 146 Timberlake Isabelle Mandeville Isabelle Mandeville
3 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
4 134 Upbeat Tempo Danica Reslock Danica Reslock
5 130 Deltamax Bonnie Mizrahi Bonnie Mizrahi
103 – English Pleasure WTC – 3 entries
1 182 Arlington House Lynn Zekanis Stephanie Griffith
2 171 Metadago Mina Sharpe Mina Sharpe
3 662 So Lovely Pam Moeck Pam Moeck
104 – TIP English Pleasure WTC – 3 entries
1 190 That Ol’blackmagic Emily Down Centerline Dressage Emily Conforti
2 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
3 794 The Edge Mici Mckinstry Mia Mckinstry
111 – Jr/Am Cross Rail Hunters 2X Around – 3 entries
1 247 Armed N Dangerous Lainey Gerber Dawn Gerber
2 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
3 662 So Lovely Pam Moeck Pam Moeck
112 – Jr/Am Cross Rail Hunters 2X Around – 3 entries
1 247 Armed N Dangerous Lainey Gerber Dawn Gerber
2 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
3 662 So Lovely Pam Moeck Pam Moeck
113 – Jr/Am Cross Rail Hunters 2X Around – 3 entries
1 247 Armed N Dangerous Lainey Gerber Dawn Gerber
2 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
115 – Jr/Am Cross Rail Hunters 2X Around U/S – 2 entries
1 662 So Lovely Pam Moeck Pam Moeck
2 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
116 – Jr/Am Cross Rail 2X Around Equitation O/F – 2 entries
1 247 Armed N Dangerous Lainey Gerber Dawn Gerber
2 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
118 – Open Cross Rail Hunters Course – 5 entries
1 260 Caracortado Jacqueline Kandalaft Janie Steiner
2 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
3 188 Wild Mischief United Pegasus Foundation Hope Klusyk
4 259 Shall We Dance Jeanine Rey Janie Steiner
5 227 Valentine Boy Jenny Earhart Jasmine Wheatley
119 – Open Cross Rail Hunters Course – 5 entries
1 188 Wild Mischief United Pegasus Foundation Hope Klusyk
2 259 Shall We Dance Jeanine Rey Janie Steiner
3 260 Caracortado Jacqueline Kandalaft Janie Steiner
4 227 Valentine Boy Jenny Earhart Jasmine Wheatley
5 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
120 – Open Cross Rail Hunters Course – 4 entries
1 188 Wild Mischief United Pegasus Foundation Hope Klusyk
2 259 Shall We Dance Jeanine Rey Janie Steiner
3 227 Valentine Boy Jenny Earhart Jasmine Wheatley
260 Caracortado Jacqueline Kandalaft Janie Steiner
122 – Open Cross Rail Hunters Course Under Saddle – 2 entries
1 259 Shall We Dance Jeanine Rey Janie Steiner
2 227 Valentine Boy Jenny Earhart Jasmine Wheatley
125 – Jr/Am Cross Rail Hunters Course – 3 entries
1 700 Mr. Fancy Feet Suzie Nicholas Harmony Nicholas
2 793 Blue Bow Tie Brittney Collins Brittney Collins
3 164 George Suy Grimm Kanica Suy Josie Anderson
128 – Jr/Am Cross Rail Course Equitation O/F – 3 entries
1 793 Brittney Collins
2 700 Harmony Nicholas
3 164 Josie Anderson
129 – Jr/Am Cross Rail Course Equitation Flat – 3 entries
1 793 Brittney Collins
2 164 Josie Anderson
3 700 Harmony Nicholas
142 – Open 2′ Hunters Course – 2 entries
1 175 Arkenstone Keira Nygaard Amy Hess
2 182 Arlington House Lynn Zekanis Stephanie Griffith
143 – Open 2′ Hunters Course – 3 entries
1 182 Arlington House Lynn Zekanis Stephanie Griffith
2 175 Arkenstone Keira Nygaard Amy Hess
3 123 Branjammas Trio Emily Conforti Ronan Buckley
144 – Open 2′ Hunters Course – 1 entries
1 182 Arlington House Lynn Zekanis Stephanie Griffith
145 – Open 2′ Hunters Course U/S – 2 entries
1 182 Arlington House Lynn Zekanis Stephanie Griffith
147 – Jr/Am 2′ Hunters Course – 2 entries
1 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Shlomit Ovadia
145 – Open 2′ Hunters Course U/S – 2 entries
2 175 Arkenstone Keira Nygaard Amy Hess
147 – Jr/Am 2′ Hunters Course – 2 entries
2 346 One Magic Dream Michelle Cragmiere Belen Regalado
148 – Jr/Am 2′ Hunters Course – 2 entries
1 346 One Magic Dream Michelle Cragmiere Belen Regalado
2 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Shlomit Ovadia
149 – Jr/Am 2′ Hunters Course – 1 entries
1 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Shlomit Ovadia
151 – Jr/Am 2′ Hunters Course U/S – 4 entries
1 171 Metadago Mina Sharpe Mina Sharpe
2 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Shlomit Ovadia
3 346 One Magic Dream Michelle Cragmiere Belen Regalado
152 – Jr/Am 2′ Equitation Course O/F – 1 entries
1 191 Shlomit Ovadia
153 – Jr/Am 2′ Equitation Course Flat – 2 entries
1 171 Mina Sharpe
2 191 Shlomit Ovadia
154 – Open 2’3″ Hunters – 11 entries
1 681 Unbridled Dignity Amy Hess Randi Pomrehn
2 699 Oso Funny Hannah Klasson Elli Yeage
3 671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
4 226 Above All Else Jenny Earhart Jasmine Wheatley
5 119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
6 337 Sierra Summit Sarah Bennett Janie Steiner
123 Branjammas Trio Emily Conforti Ronan Buckley
171 Metadago Mina Sharpe Madison Sigmon
186 Song Of The Witch United Pegasus Foundation Taurie Banks
248 Good Life Janie Steiner Janie Steiner
294 Classic Touch Wendy Holten Janie Steiner
155 – Open 2’3″ Hunters – 11 entries
1 681 Unbridled Dignity Amy Hess Randi Pomrehn
2 699 Oso Funny Hannah Klasson Elli Yeage
3 671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
4 294 Classic Touch Wendy Holten Janie Steiner
5 226 Above All Else Jenny Earhart Jasmine Wheatley
6 171 Metadago Mina Sharpe Madison Sigmon
119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
123 Branjammas Trio Emily Conforti Ronan Buckley
186 Song Of The Witch United Pegasus Foundation Taurie Banks
248 Good Life Janie Steiner Janie Steiner
337 Sierra Summit Sarah Bennett Janie Steiner
156 – Open 2’3″ Hunters – 8 entries
1 119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
2 182 Arlington House Lynn Zekanis Stephanie Griffith
3 791 Valay Boy Duncan Mcintosh Isabella Saint Martin
4 171 Metadago Mina Sharpe Madison Sigmon
5 294 Classic Touch Wendy Holten Janie Steiner
6 226 Above All Else Jenny Earhart Jasmine Wheatley
175 Arkenstone Keira Nygaard Amy Hess
186 Song Of The Witch United Pegasus Foundation Taurie Banks
158 – Open 2’3″ Hunters U/S – 4 entries
1 171 Metadago Mina Sharpe Madison Sigmon
2 226 Above All Else Jenny Earhart Jasmine Wheatley
3 123 Branjammas Trio Emily Conforti Ronan Buckley
4 130 Deltamax Bonnie Mizrahi Ben Banuelos
159 – Jr/Am 2’3 Hunters – 6 entries
1 681 Unbridled Dignity Amy Hess Sarah Atkinson
2 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Amy Hess
3 350 Pocket Full of Kash Safa Elzein Safa Elzein
4 197 Blackjack N Beers Christina Brady Christina Brady
5 124 South Texas Lingo Christina Fuller Amaya Forsythe
699 Oso Funny Hannah Klasson Hannah Klasson
160 – Jr/Am 2’3 Hunters – 7 entries
1 127 Fred Meets Ginger Katie Rodriguez Katie Rodriguez
2 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Amy Hess
3 197 Blackjack N Beers Christina Brady Christina Brady
4 681 Unbridled Dignity Amy Hess Sarah Atkinson
5 124 South Texas Lingo Christina Fuller Amaya Forsythe
6 699 Oso Funny Hannah Klasson Hannah Klasson
350 Pocket Full of Kash Safa Elzein Safa Elzein
161 – Jr/Am 2’3 Hunters – 5 entries
1 681 Unbridled Dignity Amy Hess Sarah Atkinson
2 791 Valay Boy Duncan Mcintosh Isabella Saint Martin
3 195 Tossmeacutie Kelsey Hubert Raylee Gennaro
4 350 Pocket Full of Kash Safa Elzein Safa Elzein
5 197 Blackjack N Beers Christina Brady Christina Brady
163 – Jr/Am 2’3 Hunters U/S – 5 entries
1 197 Blackjack N Beers Christina Brady Christina Brady
2 681 Unbridled Dignity Amy Hess Sarah Atkinson
3 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Amy Hess
4 124 South Texas Lingo Christina Fuller Amaya Forsythe
5 337 Sierra Summit Sarah Bennett Sarah Bennett
164 – Jr/Am 2’3 Equitation O/F – 5 entries
1 681 Sarah Atkinson
2 350 Safa Elzein
3 791 Isabella Saint Martin
4 197 Christina Brady
5 195 Raylee Gennaro
165 – Jr/Am 2’3 Equitation Flat – 3 entries
1 197 Christina Brady
2 791 Isabella Saint Martin
3 681 Sarah Atkinson
166 – Open 2’6 Hunters – 3 entries
1 348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
2 187 Queen Khaleesi United Pegasus Foundation Kathy Eskritt
3 671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
167 – Open 2’6 Hunters – 3 entries
1 671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
2 348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
3 187 Queen Khaleesi United Pegasus Foundation Kathy Eskritt
168 – Open 2’6 Hunters – 3 entries
1 671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
2 348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
3 187 Queen Khaleesi United Pegasus Foundation Kathy Eskritt
169 – Open 2’6 Handy Hunters – 2 entries
1 348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
2 671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
170 – Open 2’6 Hunters U/S – 4 entries
1 348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
2 187 Queen Khaleesi United Pegasus Foundation Kathy Eskritt
3 130 Deltamax Bonnie Mizrahi Ben Banuelos
4 250 Lone Star Jeanine Rey Janie Steiner
171 – Jr/Am 2’6 Hunters – 6 entries
1 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Amy Hess
2 467 Beach Bandit Leslie Crane Leslie Crane
3 127 Fred Meets Ginger Katie Rodriguez Katie Rodriguez
4 785 Kingsman Mikayleigh Harmah Mikayleigh Harmah
5 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Emma De Las Salas
6 184 Wrapped In Ribbons Olivia Coleman Olivia Coleman
172 – Jr/Am 2’6 Hunters – 6 entries
1 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Amy Hess
2 785 Kingsman Mikayleigh Harmah Mikayleigh Harmah
3 467 Beach Bandit Leslie Crane Leslie Crane
4 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Emma De Las Salas
5 127 Fred Meets Ginger Katie Rodriguez Katie Rodriguez
6 184 Wrapped In Ribbons Olivia Coleman Olivia Coleman
173 – Jr/Am 2’6 Hunters – 5 entries
1 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Alexandra Campbell
2 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Emma De Las Salas
3 467 Beach Bandit Leslie Crane Leslie Crane
4 145 Florentino Sydney Fraser Sydney Fraser
5 184 Wrapped In Ribbons Olivia Coleman Olivia Coleman
174 – Jr/Am 2’6 Hunters – 5 entries
1 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Emma De Las Salas
2 467 Beach Bandit Leslie Crane Leslie Crane
3 184 Wrapped In Ribbons Olivia Coleman Olivia Coleman
4 195 Tossmeacutie Kelsey Hubert Raylee Gennaro
5 683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Alexandra Campbell
175 – Jr/Am 2’6 Hunters U/S – 3 entries
1 184 Wrapped In Ribbons Olivia Coleman Olivia Coleman
2 191 Prince Of Darkness Stephanie Griffith Emma De Las Salas
3 467 Beach Bandit Leslie Crane Leslie Crane
176 – Jr/Am 2’6 Equitation O/F – 4 entries
1 347 Lilah Nakatani
2 191 Emma De Las Salas
3 184 Olivia Coleman
467 Leslie Crane
177 – Jr/Am 2’6 Equitation Flat – 3 entries
1 347 Lilah Nakatani
2 191 Emma De Las Salas
3 184 Olivia Coleman
178 – Open 3′ Hunters – 4 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
2 119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
3 243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
4 349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
179 – Open 3′ Hunters – 4 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
2 119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
3 243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
4 349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
180 – Open 3′ Hunters – 4 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
2 349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
3 689 Max Carolin Malmkvist Duncan Mcintosh
4 243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
181 – Open 3′ Hunters – 3 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
2 349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
3 243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
182 – Open 3′ Hunters U/S – 4 entries
1 349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
2 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
3 243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
4 119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
183 – Jr/Am 3′ Hunters – 1 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
184 – Jr/Am 3′ Hunters – 2 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
185 – Jr/Am 3′ Hunters – 1 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
186 – Jr/Am 3′ Hunters – 1 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
187 – Jr/Am 3′ Hunters U/S – 2 entries
1 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
196 – Hunter Derby Warm up – 11 entries
1 243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
2 145 Florentino Sydney Fraser Sydney Fraser
3 347 Snapchat Amanda Gomez Amanda Gomez
4 142 King’s Landing Nikki Llewellyn Nikki Llewellyn
5 689 Max Carolin Malmkvist Duncan Mcintosh
6 119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Alexandra Campbell
197 – $1,500 Hunter Derby – 14 entries
1 349 Solid Citizen Elisabeth Hower David Josiah
2 347 Snapchat Amanda Gomez Amanda Gomez
3 141 Fleeting Look Lisa Carman Lisa Carman
4 689 Max Carolin Malmkvist Duncan Mcintosh
5 348 Authentic C Courtney Colvig David Josiah
6 127 Fred Meets Ginger Katie Rodriguez Katie Rodriguez
119 Sports Ville Cathy Witt Natalie Klibanow
142 King’s Landing Nikki Llewellyn Nikki Llewellyn
145 Florentino Sydney Fraser Sydney Fraser
197 Blackjack N Beers Christina Brady Christina Brady
243 Forever Young Art Nisson Jasmine Wheatley
671 Blue Tone Anne Schroeder Amy Hess
683 Joshie Hita Homer Alexandra Campbell Alexandra Campbell
201 – .60m Open Jumpers 2′ – 1 entries
1 684 Swiss Mountaineer Lacy Stormes Lacy Stormes
202 – .60m Open Jumpers 2′ – 1 entries
684 Swiss Mountaineer Lacy Stormes Lacy Stormes
204 – .60m Jr/Am Jumpers 2′ – 2 entries
1 654 Silky Air Elise Layzell Elise Layzell
2 137 Dream Police Win Place Home Stephanie Wehan
205 – .60m Jr/Am Jumpers 2′ – 1 entries
1 654 Silky Air Elise Layzell Elise Layzell
206 – .60m Jr/Am Jumpers 2′ – 4 entries
1 189 Lady Zeyva Taurie Banks Taylor Nicholson
2 654 Silky Air Elise Layzell Elise Layzell
3 140 Loves To Study Equine Racers Sarah Parlier
4 169 Solitaire Alexandra Adams Alexandra Adams
206A – .60m Jr/Am Jumpers 2′ – 2 entries
1 654 Silky Air Elise Layzell Elise Layzell
2 169 Solitaire Alexandra Adams Alexandra Adams
207 – .70m Open Jumpers – 3 entries
1 112 Moondust Thea Creasy Thea Creasy
2 792 Prieto Cm Training Stables Patryk Wlodarczyk
209 – .70m Open Jumpers – 2 entries
1 112 Moondust Thea Creasy Thea Creasy
2 684 Swiss Mountaineer Lacy Stormes Lacy Stormes
209A – .70m Open Jumpers – 2 entries
1 684 Swiss Mountaineer Lacy Stormes Lacy Stormes
210 – .70m Jr/Am Jumpers – 5 entries
1 150 Red Bull Michelle Cragmiere Eliza Lopez
2 347 Snapchat Amanda Gomez Lilah Nakatani
3 189 Lady Zeyva Taurie Banks Taylor Nicholson
4 249 Pelirrojo Janie Steiner Josie Walters
173 Silent Affair Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
211 – .70m Jr/Am Jumpers – 5 entries
1 150 Red Bull Michelle Cragmiere Eliza Lopez
2 249 Pelirrojo Janie Steiner Josie Walters
3 347 Snapchat Amanda Gomez Lilah Nakatani
4 173 Silent Affair Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
792 Prieto Cm Training Stables Lauren Coldiron
212 – .70m Jr/Am Jumpers – 8 entries
1 173 Silent Affair Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
2 189 Lady Zeyva Taurie Banks Taylor Nicholson
3 249 Pelirrojo Janie Steiner Josie Walters
4 654 Silky Air Elise Layzell Elise Layzell
5 112 Moondust Thea Creasy Thea Creasy
6 140 Loves To Study Equine Racers Sarah Parlier
137 Dream Police Win Place Home Stephanie Wehan
150 Red Bull Michelle Cragmiere Eliza Lopez
212A – .70m Jr/Am Jumpers – 4 entries
1 173 Silent Affair Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
2 249 Pelirrojo Janie Steiner Josie Walters
3 150 Red Bull Michelle Cragmiere Eliza Lopez
4 654 Silky Air Elise Layzell Elise Layzell
213 – .75m Open Jumpers – 3 entries
1 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
183 The Dark Knight Alison English Alison English
214 – .75m Open Jumpers – 2 entries
1 183 The Dark Knight Alison English Alison English
2 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
792 Prieto Cm Training Stables Patryk Wlodarczyk
215 – .75m Open Jumpers – 4 entries
1 112 Moondust Thea Creasy Thea Creasy
2 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
3 183 The Dark Knight Alison English Alison English
123 Branjammas Trio Emily Conforti Ronan Buckley
215A – .75m Open Jumpers – 2 entries
1 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
2 183 The Dark Knight Alison English Alison English
216 – .75m Jr/Am Jumpers – 2 entries
1 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
2 195 Tossmeacutie Kelsey Hubert Raylee Gennaro
217 – .75m Jr/Am Jumpers – 3 entries
1 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
2 195 Tossmeacutie Kelsey Hubert Raylee Gennaro
792 Prieto Cm Training Stables Patryk Wlodarczyk
218 – .75m Jr/Am Jumpers – 4 entries
1 138 Sunchaser Cambria Edwards Cambria Edwards
2 347 Snapchat Amanda Gomez Lilah Nakatani
3 173 Silent Affair Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
4 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
218A – .75m Jr/Am Jumpers – 3 entries
1 173 Silent Affair Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
2 347 Snapchat Amanda Gomez Lilah Nakatani
3 458 Relieve Candace Chew Megan Devine
219 – .80m Open Jumpers – 2 entries
1 179 Colinda Tressa Golden Zoey Luna
2 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
220 – .80m Open Jumpers – 3 entries
1 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
2 459 Midnight Casanova Candace Chew Candace Chew
3 179 Colinda Tressa Golden Zoey Luna
221 – .80m Open Jumpers – 3 entries
1 149 Mojo Lisa Stevens Mark Farndale
2 179 Colinda Tressa Golden Zoey Luna
3 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
221A – .80m Open Jumpers – 3 entries
1 149 Mojo Lisa Stevens Mark Farndale
2 179 Colinda Tressa Golden Zoey Luna
132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
222 – .80m Jr/Am Jumpers – 2 entries
1 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
2 459 Midnight Casanova Candace Chew Candace Chew
223 – .80m Jr/Am Jumpers – 2 entries
1 459 Midnight Casanova Candace Chew Candace Chew
2 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
224 – .80m Jr/Am Jumpers – 3 entries
1 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
2 138 Sunchaser Cambria Edwards Cambria Edwards
224A – .80m Jr/Am Jumpers – 2 entries
1 132 Hollywood Fredie Cera Rose Romeo Cera Rose Romeo
2 142 King’s Landing Nikki Llewellyn Nikki Llewellyn
225 – .95m Open Jumpers – 1 entries
1 198 She’s A Ruckus Kiersti Wylie Kiersti Wylie
226 – .95m Open Jumpers – 1 entries
1 198 She’s A Ruckus Kiersti Wylie Kiersti Wylie
227 – .95m Open Jumpers – 3 entries
1 198 She’s A Ruckus Kiersti Wylie Kiersti Wylie
2 110 Snowballs Janie Steiner Megan Carney
227A – .95m Open Jumpers – 1 entries
1 198 She’s A Ruckus Kiersti Wylie Kiersti Wylie
228 – .95m Jr/Am Jumpers – 1 entries
1 143 Hashtag Courtney Gharibeh Courtney Gharibeh
229 – .95m Jr/Am Jumpers – 1 entries
1 143 Hashtag Courtney Gharibeh Courtney Gharibeh
230 – .95m Jr/Am Jumpers – 1 entries
1 143 Hashtag Courtney Gharibeh Courtney Gharibeh
230A – .95m Jr/Am Jumpers – 1 entries
1 143 Hashtag Courtney Gharibeh Courtney Gharibeh
236 – 1.0m Jr/Am Jumpers – 2 entries
1 110 Snowballs Janie Steiner Megan Carney
2 174 Georgie Boy Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
236A – 1.0m Jr/Am Jumpers – 2 entries
1 174 Georgie Boy Cambrienne Garcelli Cambrienne Garcelli
2 110 Snowballs Janie Steiner Megan Carney
237 – 1.10m Open Jumpers – 1 entries
1 178 Dracarys Zoey Luna Zoey Luna
238 – 1.10m Open Jumpers – 1 entries
1 178 Dracarys Zoey Luna Zoey Luna
239 – 1.10m Open Jumpers – 1 entries
1 178 Dracarys Zoey Luna Zoey Luna
239A – 1.10m Open Jumpers – 1 entries
1 126 Rattle The Stars Devynn Sibley Devynn Sibley
178 Dracarys Zoey Luna Zoey Luna